Gigabyte AORUS AMD Sling Bag | Gigabyte Sling Bag | Grey
- Preces kods: 605271
- EAN: 2000001418833
- MPN: 20MB1-GU07304-1E
19.78€
Bez nodokļa: 16.35€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 0.10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Korpusa veids | Sling Bag |
| Krāsa | Grey |