Lenovo ThinkStation Cable Kit for Graphics Card - P7/PX
- Preces kods: 605362
- EAN: 195892088448
- MPN: 4XF1M24240
54.20€
Bez nodokļa: 44.79€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Net weight | 0.41 kg |