Deepcool Case | CG530U 4F WH | Whirte | Midi Tower
- Preces kods: 605929
- EAN: 6933412765608
- MPN: R-CG530U-WHAGA4-G
95.19€
Bez nodokļa: 78.67€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CG530U 4F WH |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Net weight | 7.30 kg |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Midi Tower |
| Produkta krāsa | Whirte |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |