ASUS USB-BT600 Bluetooth 6.0 USB Adapter | Asus
- Preces kods: 606063
- EAN: 4711636321716
- MPN: 90IG09N0-MO0B20
15.88€
Bez nodokļa: 13.12€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |