Barbecook | 3-in-1 brush red (24pcs/disp) | BC-ACC-7064
- Preces kods: 606177
- EAN: 5400269210281
- MPN: BC-ACC-7064
6.20€
Bez nodokļa: 5.12€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product family | 3-in-1 brush red (24pcs/disp) |
| Producer product name | BC-ACC-7064 |