Barbecook | Bag of 72 lighter cubes FSC (per 12 pcs) | BC-ACC-7113
- Preces kods: 606188
- EAN: 5400269217860
- MPN: BC-ACC-7113
6.20€
Bez nodokļa: 5.12€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.51 kg |
| Producer product family | Bag of 72 lighter cubes FSC (per 12 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7113 |