Barbecook | Fish turner FSC, 37 cm (per 6 pcs) | BC-ACC-7125
- Preces kods: 606190
- EAN: 5400269203009
- MPN: BC-ACC-7125
13.72€
Bez nodokļa: 11.34€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Producer product family | Fish turner FSC, 37 cm (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7125 |