Barbecook | Premium barbecue cover medium, 120 x 55 x 95 cm | BC-ACC-7176
- Preces kods: 606200
- EAN: 5400269210816
- MPN: BC-ACC-7176
87.64€
Bez nodokļa: 72.43€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 335.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.15 kg |
| Producer product family | Premium barbecue cover medium, 120 x 55 x 95 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7176 |