Barbecook Electric Grill E-Carlo | BC-ELE-1002 | Table | 2500 W | Green
- Preces kods: 606227
- EAN: 5404035708040
- MPN: BC-ELE-1002
236.81€
Bez nodokļa: 195.71€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Produkta krāsa | Green |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.76 kg |
| Net weight | 4.71 kg |
| Gatvošanas virsma | 385 x 285 mm |
| Personu skaits | 4 |
| Producer product name | BC-ELE-1002 |
| Producer product family | Electric Grill E-Carlo |
| Jauda | 2500 W |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Cepšanas virsmas forma | Rectangular |
| Produkta dimensijas (WxHxD) | 330 x 165 x 425 mm |
| Īpašās funkcijas | Simple control knob with three heat levels; Grill with raised edge; Additional accessories available for even more barbecue fun |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Tips | Table |
| Noņemama ūdens notecēšanas paplāte | No |
| Noņemama(-s) plāksne(-s) | No |