Barbecook Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2073
- Preces kods: 606236
- EAN: 5404035700846
- MPN: BC-GAS-2073
838.23€
Bez nodokļa: 692.75€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross width (mm) | 870.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.50 kg |
| Volume (m3) | 0.36 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 54.50 kg |
| Net weight | 45.00 kg |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2073 |
| Citas funkcijas | Keep food warm on the special rack; Automatic ignition in control button; Double-walled lid for a constant temperature |