Tristar IV-3721 Insect Killer, Range up to 80 m²
- Preces kods: 606618
- EAN: 8711658524122
- MPN: IV-3721
22.16€
Bez nodokļa: 18.31€
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 191.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 107 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.47 kg |