Reolink TrackMix Series W760 4K PTZ Wi-Fi 6 Dual-Lens Security Camera
- Preces kods: 607542
- EAN: 6978285032556
- MPN: WCTMXPT4K05
211.40€
Bez nodokļa: 174.71€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 127 pcs |
| Gross weight | 1.51 kg |
| Net weight | 1.21 kg |