AIRSEEKERS LIMITED
- Preces kods: 603229
- EAN: 717690719593
- MPN: 717690719593
51.62€
Bez nodokļa: 42.66€
| Ražotājs | AIRSEEKERS LIMITED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 261 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross width (mm) | 76 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000952128 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.25 kg |