AIRSEEKERS LIMITED
- Preces kods: 603230
- EAN: 717690719463
- MPN: 717690719463
23.67€
Bez nodokļa: 19.56€
| Ražotājs | AIRSEEKERS LIMITED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 23 mm |
| Gross width (mm) | 54 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000096876 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3333 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.05 kg |