AIRSEEKERS LIMITED
- Preces kods: 603233
- EAN: 717690719579
- MPN: 717690719579
9.41€
Bez nodokļa: 7.78€
| Ražotājs | AIRSEEKERS LIMITED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000141525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1785 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |