AIRSEEKERS LIMITED
- Preces kods: 603241
- EAN: 717690719555
- MPN: 717690719555
68.82€
Bez nodokļa: 56.88€
| Ražotājs | AIRSEEKERS LIMITED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.0041038 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 141 pcs |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Net weight | 0.48 kg |