AIRSEEKERS LIMITED
- Preces kods: 603254
- EAN: 717690719968
- MPN: 717690719661
90.34€
Bez nodokļa: 74.66€
| Ražotājs | AIRSEEKERS LIMITED |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.001943 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.2 kg |