MamMotion
- Preces kods: 603976
- EAN: 6978266640411
- MPN: LA25LUM21KE
1 599.44€
Bez nodokļa: 1 321.85€
| Ražotājs | MamMotion |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 16.50 kg |
| Net weight | 15.00 kg |