Visaro WMT75 Tilting Wall Mount for 43"-75" TVS, Black
- Preces kods: 605404
- EAN: 5902841104495
- MPN: WMT75
19.97€
Bez nodokļa: 16.50€
| Ražotājs | Visaro |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00179335 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 482 pcs |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Net weight | 1.80 kg |