Visaro WMA75 Full Motion TV Wall Mount for 43"-75" TVs, Black
- Preces kods: 605406
- EAN: 5902841106024
- MPN: WMA75
31.94€
Bez nodokļa: 26.40€
| Ražotājs | Visaro |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 266.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 71 pcs |
| Gross weight | 4.15 kg |
| Net weight | 3.75 kg |