LED Floodlight 50W 4000K 4750LM IP65
- Preces kods: 442540
- EAN: 8719514954557
- MPN: 911401863884
32.34€
Bez nodokļa: 26.73€
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 228 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| Volume (m3) | 0.0029412 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 287 pcs |
| Paper/Pasteboard | 63.2 g |
| Plastic (No PET) | 15.8 g |
| Gross weight | 0.788 kg |
| Net weight | 0.709 kg |
| Producer product name | LED Floodlight 50W 4000K 4750LM IP65 |
ACC Distribution Warranty
Lithuania
Tel: +370 (612) 90 637
Email: [email protected]
Website