Gorenje | Ice cube maker | IMD1200W | Capacity 1.8 L | White
- Preces kods: 390025
- EAN: 3838782497315
- MPN: IMD1200W
108.83€
Bez nodokļa: 89.94€
| Ražotājs | Gorenje |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 1.8 L |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | IMD1200W |
| Producer product family | Ice cube maker |
| Gross depth (mm) | 267.00 mm |
| Gross height (mm) | 395.00 mm |
| Gross width (mm) | 353.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 46 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Net weight | 7.50 kg |
| Citas funkcijas | Speed of making ice cubes: 9 min; Water level indicator; Ice level indicator |
| Saldēšanas jauda | 12 kg/24h |
| Tips | Ice cube maker |