TEFAL | Travel Garment Steamer | DT1034 | Handheld | 1200 W | 0.07 L | 20 g/min
- Preces kods: 420766
- EAN: 3121040089828
- MPN: DT1034
25.43€
Bez nodokļa: 21.02€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nepārtraukts tvaiks | 20 g/min |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.07 L |
| Tips | Handheld |
| Jauda | 1200 W |
| Producer product name | DT1034 |
| Producer product family | Travel Garment Steamer |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 63 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.75 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Steam brush, Textile brush, Travel bag |
| Iesildīšanās laiks | 25 s |
| Auklas garums | 2 m |
| Automātiska izslēgšanās | No |