Midea | HEPA Filter for M7/M7Pro/S8+ | 2 pc(s)
- Preces kods: 421675
- EAN: 6956079723095
- MPN: 12175000A43597
7.16€
Bez nodokļa: 5.92€
| Ražotājs | Midea |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5529 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer product name | HEPA Filter for M7/M7Pro/S8+ |
| Savietojamība | For Midea M7/M7Pro/S8+ |
| Kastes saturs | 2x HEPA Filter |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |