Midea X6 HEPA Filter | 2 pc(s)
- Preces kods: 457276
- EAN: 6956079720308
- MPN: 12175000A44497
7.44€
Bez nodokļa: 6.15€
| Ražotājs | Midea |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 93.00 mm |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3519 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer product name | X6 HEPA Filter |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |