SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum E5 Mop Pad | DEMO
- Preces kods: 479190
- EAN: 2000001372456
- MPN: BHR7963GLSO
6.39€
Bez nodokļa: 5.28€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 5882.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer product name | Robot Vacuum E5 Mop Pad |
| Saleout | DEMO |