Cecotec | Mosquito Killer | ByeFly 3000 Go
- Preces kods: 474026
- EAN: 8435484017886
- MPN: 1788
27.18€
Bez nodokļa: 22.46€
| Ražotājs | Cecotec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1286 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Citas funkcijas | 3 in 1: mosquito killer, lamp with light on both sides and flashlight at the bottom; 1800 mAh battery that provides great autonomy so you can place it wherever you want; IPX4 protection so it is waterproof; 5W power that provides great performance |
| Producer product name | ByeFly 3000 Go |
| Producer product family | Mosquito Killer |