Razer Gaming Chair Sleeves, Black/Green | Razer
- Preces kods: 473639
- EAN: 8887910080245
- MPN: RC81-04430100-R3M1
39.93€
Bez nodokļa: 33.00€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 286.00 mm |
| Gross height (mm) | 472.00 mm |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Palette Qty | 100 pcs |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Net weight | 1.4 kg |