SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum E10 Brush | BHR6916GL | DEMO
- Preces kods: 479186
- EAN: 2000001372418
- MPN: BHR6916GLSO
5.66€
Bez nodokļa: 4.68€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BHR6916GL |
| Producer product family | Robot Vacuum E10 Brush |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 7692.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Net weight master carton | 5.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.428 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Saleout | DEMO |
| Savietojamība | For Xiaomi Robot Vacuum E10 |