MamMotion
- Preces kods: 604776
- EAN: 850079696310
- MPN: MTLB25ALGSA
209.21€
Bez nodokļa: 172.90€
| Ražotājs | MamMotion |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 820.00 mm |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Net weight | 5.00 kg |