SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad | DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 603293
- EAN: 2000001412008
- MPN: BHR08VBGLSO
8.46€
Bez nodokļa: 6.99€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 5417.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |