Gorenje | Ice cube maker | IMC1200B | Power 120 W | Capacity 2.2 L | Black
- Preces kods: 251561
- EAN: 3838942118944
- MPN: IMC1200B
149.07€
Bez nodokļa: 123.20€
| Ražotājs | Gorenje |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | IMC1200B |
| Jauda | 120 W |
| Produkta krāsa | Black |
| Kapacitāte | 2.2 L |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 375 mm |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1040 g |
| Plastic (No PET) | 260 g |
| Tare weight (kg) | 1.3 kg |
| Volume (m3) | 0.0534 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 16 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 9.8 kg |
| Net weight | 8.5 kg |
| Saldēšanas jauda | 12 kg/24h |
| Citas funkcijas | Preparation time 9min. Security automatic shutdown. |
| Producer product family | Ice cube maker |
| Tips | Ice cube maker |