Brother | Image Drum | DR-2400
- Код товара: 215956
- EAN: 4977766779470
- MPN: DR2400
82.80€
Без налога: 68.43€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Producer product name | DR-2400 |
| Producer product family | Image Drum |
| Gross weight | 0.677 кг |
| Net weight | 0.31 кг |
| Другие особенности | Black; Approx. 12000 pages |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.00903 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.367 кг |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 215 мм |
| Plastic (No PET) | 37.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 330.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 375 мм |
| Gross width master carton | 365 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 2.031 кг |
| Tare weight master carton | 0.547 кг |
| Palette Qty | 191 шт. |