Lenovo | USB-C to USB-C | USB-C to USB-C USB-C male | USB-C male
- Код товара: 220686
- EAN: 192158624846
- MPN: 4X90Q59480
32.78€
Без налога: 27.09€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Разъем 2 | USB-C male |
| Разъем 1 | USB-C male |
| Тип | USB-C to USB-C |
| Producer product name | USB-C to USB-C |
| Gross weight | 0.101 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 2 м |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000151875 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Gross depth (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 7.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5689 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |