Lenovo | USB-C to USB-A Adapter
- Код товара: 225694
- EAN: 192158637471
- MPN: 4X90Q59481
13.95€
Без налога: 11.53€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 0.025 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | USB-C to USB-A Adapter |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 0.14 м |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0001495 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 7.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 11559 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |