Lenovo | 0.08 m | Black | Ethernet Extension Adapter Gen 2
- Код товара: 226400
- EAN: 192330021951
- MPN: 4X90Q84427
34.55€
Без налога: 28.55€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Ethernet Extension Adapter Gen 2 |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 0.08 м |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000195 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Gross depth (mm) | 75 мм |
| Gross width (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Paper/Pasteboard | 7.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8862 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.032 кг |
| Net weight | 0.021 кг |