Epson Cartrige | UltraChrome XD2 T40D140 | Ink | Black
- Код товара: 233368
- EAN: 8715946631158
- MPN: C13T40D140
76.25€
Без налога: 63.02€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink |
| Producer product name | UltraChrome XD2 T40D140 |
| Producer product family | Cartrige |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 132 мм |
| Gross width (mm) | 48 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00069696 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60 гр. |
| Palette Qty | 1240 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Емкость | 80 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-T5100N; SureColor SC-T5100M; SureColor SC-T5100 Series; SureColor SC-T5100 - Wireless Printer (with Stand); SureColor SC-T3100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T3100M-MFP - Wireless Printer (without Stand) 220V; SureColor SC-T3100 Series; SureColor SC-T3100 - Wireless Printer (with stand); SureColor SC-T2100 - Wireless Printer (No stand) |