Lenovo | USB-C to HDMI 2.0b Adapter | USB-C | HDMI
- Код товара: 249382
- EAN: 192940376274
- MPN: 4X90R61022
25.99€
Без налога: 21.48€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Разъем 2 | HDMI |
| Разъем 1 | USB-C |
| Producer product family | USB-C to HDMI 2.0b Adapter |
| Paper/Pasteboard | 7.75 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.50 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross height (mm) | 220 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.012 кг |
| Volume (m3) | 0.000132 м³ |
| Palette Qty | 6545 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.038 кг |