Lenovo | USB-C to Ethernet Adapter
- Код товара: 255389
- EAN: 193124150345
- MPN: 4X90S91831
24.62€
Без налога: 20.35€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 0.035 кг |
| Packing quantity | 25 шт. |
| Paper/Pasteboard | 14 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.019 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Volume (m3) | 0.000288 м³ |
| Gross depth master carton | 293 мм |
| Gross width master carton | 217 мм |
| Gross height master carton | 117 мм |
| Net weight master carton | 0.875 кг |
| Tare weight master carton | 0.074 кг |
| Palette Qty | 5800 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.016 кг |
| Producer product name | USB-C to Ethernet Adapter |