Cablexpert | USB to HDMI display adapter
- Код товара: 266254
- EAN: 8716309099141
- MPN: A-USB3-HDMI-02
11.23€
Без налога: 9.28€
| Производитель | Cablexpert |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | USB to HDMI display adapter |
| Gross depth (mm) | 104 мм |
| Gross height (mm) | 203 мм |
| Gross weight | 0.056 кг |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00042224 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.015 кг |
| Palette Qty | 4092 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.041 кг |
| Другие особенности | - USB 3.0 to HDMI video adapter cable. - Supports resolutions up to 1920 x 1080 @ 60 Hz. - Allows to easily mirror or extend your computer’s display workspace. - USB powered, no external power source needed. - Built-in drivers for quick and easy installation. |
| Тип | USB-A to HDMI |
| Длина кабеля | 0.15 м |
| Цвет | Black |