Lenovo | 15 " | Black
- Код товара: 305426
- EAN: 194552459970
- MPN: GXF0X02619
17.81€
Без налога: 14.72€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 1 лет |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 2-in-1 Laptop Stand |
| Fits up to size | 15 дюйм |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 305 x 285 x 35 мм |
| Gross depth (mm) | 330 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross weight | 0.805 кг |
| Gross width (mm) | 300 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00594 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 242 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.282 кг |
| Palette Qty | 284 шт. |
| Net weight | 0.523 кг |
| Другие особенности | Ergonomic design with 10 levels of adjustment from 0 to 54 degrees; Additional cellphone stand for multitasking; Durable, lightweight construction with non-slip rubber surface pads for steady typing; Supported Laptop Weight - 5 kg |