Bissell | SpinWave Pads - 4 x Scrubby | White
- Код товара: 311467
- EAN: 011120239072
- MPN: 2138
25.05€
Без налога: 20.70€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | SpinWave Pads - 4 x Scrubby |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 210 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.0024255 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 365 мм |
| Gross width master carton | 215 мм |
| Gross height master carton | 260 мм |
| Net weight master carton | 1.512 кг |
| Tare weight master carton | 0.347 кг |
| Palette Qty | 504 шт. |
| Gross weight | 0.252 кг |
| Net weight | 0.177 кг |
| Другие особенности | Tiles, Wooden Floors, Hard Floors; Soft touch pads gently clean hard floors; Scrubby pads power through tough, sticky messes |
| Совместимость | For SpinWave hardfloor powered spray mop |
| Количество деталей | 4 шт. |