Kingston | DataTraveler Exodia | 128 GB | USB 3.2 | Black
- Код товара: 313822
- EAN: 740617309928
- MPN: DTX/128GB
9.78€
Без налога: 8.08€
| Производитель | Kingston |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Емкость | 128 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.2 |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | DataTraveler Exodia |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000115 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1.00 гр. |
| Palette Qty | 7513 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Материал | Metal, plastic |