Mercusys | Switch | MS105G | Unmanaged | Desktop | Power supply type External
- Код товара: 319690
- EAN: 6935364099619
- MPN: MS105G
7.83€
Без налога: 6.47€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MS105G |
| Producer product family | Switch |
| Тип свича | Unmanaged |
| Тип подачи питания | External |
| Формат | Desktop |
| Gross depth (mm) | 111 мм |
| Gross height (mm) | 61 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 60 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Plastic (No PET) | 38.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.043 кг |
| Volume (m3) | 0.00060939 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 383 мм |
| Gross width master carton | 357 мм |
| Gross height master carton | 335 мм |
| Net weight master carton | 11.1 кг |
| Tare weight master carton | 0.458 кг |
| Palette Qty | 2220 шт. |
| Gross weight | 0.185 кг |
| Net weight | 0.142 кг |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 5 |
| Материал футляра | Plastic |