Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S5 | Ink cartrige | Light Cyan
- Код товара: 320217
- EAN: 8715946680866
- MPN: C13T46S500
28.29€
Без налога: 23.38€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T46S5 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Цвета печати | Light Cyan |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 98 мм |
| Gross height (mm) | 114 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55 гр. |
| Volume (m3) | 0.00039102 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.055 кг |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Palette Qty | 4419 шт. |
| Gross weight | 0.122 кг |
| Net weight | 0.067 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 25 мл |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P700 |