Elgato | Solid Arm | Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg
- Код товара: 326062
- EAN: 840006625841
- MPN: 10AAG9901
33.77€
Без налога: 27.91€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Solid Arm |
| Другие особенности | Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg |
| Gross depth (mm) | 420 мм |
| Gross height (mm) | 45 мм |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Paper/Pasteboard | 79 гр. |
| Plastic (No PET) | 82.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.161 кг |
| Volume (m3) | 0.0017955 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 850 мм |
| Gross width master carton | 315 мм |
| Gross height master carton | 270 мм |
| Net weight master carton | 13.8 кг |
| Tare weight master carton | 1.229 кг |
| Palette Qty | 690 шт. |
| Gross weight | 0.46 кг |
| Net weight | 0.299 кг |
| Цвет товара | Black |
| Материал | Steel, Hard Composite |