Logitech | Gaming Mouse | G102 LIGHTSYNC | Wired | USB | Black
- Код товара: 335570
- EAN: 5099206089235
- MPN: 910-005823
21.67€
Без налога: 17.91€
| Производитель | Logitech |
| Гарантия | 2 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | G102 LIGHTSYNC |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Тип соединения | USB |
| Тип устройства | Wired |
| Gross depth (mm) | 38.2 мм |
| Gross height (mm) | 116.6 мм |
| Gross width (mm) | 62.15 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 1469.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000276823558 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.105 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Sensors | Gaming-grade |
| Buttons | 6 programmable |
| Длина кабеля | 2.1 м |
| Прокрутка | Scroll wheel (up/down) |
| Датчик перемещения | Optical |