Muse | TV Headphones | M-275 CTV | Wireless/Wired | On-Ear | Black
- Код товара: 344081
- EAN: 3700460207625
- MPN: M-275 CTV
25.30€
Без налога: 20.91€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-275 CTV |
| Producer product family | TV Headphones |
| Цвет товара | Black |
| Тип соединения | Wireless/Wired |
| подавление шума | No |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 192.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 48.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross height master carton | 255 мм |
| Gross width master carton | 435 мм |
| Inner carton packing Qty | 10.00 шт. |
| Net weight master carton | 4.64 кг |
| Palette Qty | 340 шт. |
| PET | 32.00 гр. |
| Tare weight master carton | 0.849 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.464 кг |
| Net weight | 0.224 кг |
| Frequency response | 20–20 000 Гц |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Беспроводное подключение | No |
| USB-порт для зарядки | No |
| Подключение устройства | Portable or Wired |
| Длина кабеля | 1.2 м |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Особые свойства | Delivered with a TV 6 m cable; Delivered with a 1.2 m auxilary cable; Volume control on TV cable; 3.5/6.3mm adaptor; 3.5mm/RCA adaptor |