Lenovo | Lintes Thunderbolt 4 (40GBps) Active Cable | USB-C 4.0 to USB-C 4.0
- Код товара: 354033
- EAN: 2000001217177
- MPN: 4Z51A40455
62.25€
Без налога: 51.45€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-C 4.0 to USB-C 4.0 |
| Producer product name | Lintes Thunderbolt 4 (40GBps) Active Cable |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 47 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.064 кг |
| Volume (m3) | 0.0003565 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 17 гр. |
| Palette Qty | 4847 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.144 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Длина кабеля | 2 м |