Braun | Foil and Cutter replacement pack | 31S
- Код товара: 357103
- EAN: 4210201072829
- MPN: Kombipack 31S
21.96€
Без налога: 18.15€
| Производитель | Braun |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | 31S |
| Producer product family | Foil and Cutter replacement pack |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Net weight | 0.009 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.009 кг |
| Volume (m3) | 0.00032 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 9 гр. |
| Palette Qty | 2700 шт. |